Sevdam öyle değildi sabah uyanınca onu görmek istemek değil, benim sevdam yaşadığını bilmek, nefes aldığını hissetmek, bir haber almaktı.

Sevda da aci vardı, özlem vardı hüzün var, her sabah uyanınca Rabbe şükür vardı. sevdiğin den haber alınca mutluluk göz yaşı akıtmak vardı.Bu sevda sevipde kavusamayanlarin aşkıydı. Ne kadar inan istemesemde gercekde insanlar tarafından garipsenipde yaşayamadığın aşkı sevdayı burda yaşıyorsun karşındakinin kanlı canlı olması hatta tanıman ve sözleriyle konuşmalarıyla duruşuyla seni hayran bırakabiliyor sende bu aşklardan sevdalardan yaşamak istiyorsan ki insanların eksikleri zaten her şey olsun bitsin biranda dedikleri icin kaybediyor. Sende gizli gizli sevmektense sohbetcitr.net gelip aşkını bulup yaşamak istemezmisin yada kendine dost bulup dertlesmek gerçek hayatta yaşamış oldugun huzursuzlukdan uzaklaşıp biraz olsun sohbet ederek uzaklaşmak istiyorsan tabiki www.sohbetcitr.net gelmenizi tercih ederim o kadar güzel dostluklar varki orda kimse kimseyi üzmüyor. Yada kimse kimseyle dalga geçmiyor cok sunucu gezersin ya sen sohbet etmek istersin .slm dersin adam ozeline gelir rahatsız eder, ama burda öyle değil sen istemediğin surece kimse ozeline gelmez rahatsız etmez.

Eğer sende güven huzur icinde Ask yasamak istiyorsan sevda özlemi çekiyorsan biraz olsun o özlemleri unutmak istiyorsan Wwwsohbetcitr.net bekliyorum