Önceleri iletişim aracı yokken günümüzde iletişim aracı olan telefon cikmis olup insanlar dostlarıyla arkadaşıyla daha kolay iletisim kurmaya başlamıştı.

Ama biz gençler iletişim aracı olan telefonun daha cok özelliğini keşfetmiş ve daha cok seyler beklemeye başlar olduk, olduk olmasına ama bunun bir cihaz olduğunu hic bir zaman aklımızdan çıkarmamış olduk. Eee biz insanlar bazı seylere doyumsuz olduğumuz gibi özel hayatta yaşamak isteriz hayal kurariz. Reel Hayatta kimseye kendini ifade edip de özel hayat yaşayamayan bizler sanal hayatta cok Da güzel şeyler yaşıyoruz. Sende reel hayatındaki yaşayamadın aşkı yaşamak Sabahları Özellikle Günaydın mesaji almak istemiyor musun bence yanlız kalan her kes HayaL kurup Bir Günaydın mesajı almak istiyordur. Bu Günaydın mesajı sadece sevgiliden gelmek zorunda degil tabiki kurmuş oldugun arkadaşın dan değer vermiş oldugun Dostundan’da olabilir.

Eğer gercekden sende Bir Günaydın mesajına özlem duyuyorsan bizimle sohbetcitr.net e gelip çekmiş oldugun özlemi neden gidermek istemezmisin

Hem kendine güzel dostluk hemde kendine güzel bir ortam kurmak sizcede şahane olmazmi. Gercekden kendini yanlız hissediyorsan sende bizim gibi özlem çektin Günaydın mesajı bekliyorsan Sohbetcitr.nete bekleriz.